BFC237534363
MFR.Part #
BFC237534363
JLCPCB Part #
C3801173
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 36nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS