BFC237531751
MFR.Part #
BFC237531751
JLCPCB Part #
C3782051
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.6kV 750pF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS