BFC237531622
MFR.Part #
BFC237531622
JLCPCB Part #
C3799313
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.6kV 6.2nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS