BFC237531153
MFR.Part #
BFC237531153
JLCPCB Part #
C3811333
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 500V、1.6kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS