BFC237530223
MFR.Part #
BFC237530223
JLCPCB Part #
C3788626
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS