BFC237527822
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237527822
JLCPCB Part #
C3794056
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 8.2nF ±3.5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS