BFC237526162
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237526162
JLCPCB Part #
C3796899
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.6nF 400V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS