BFC237526113
MFR.Part #
BFC237526113
JLCPCB Part #
C3806800
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11nF 400V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS