BFC237525391
MFR.Part #
BFC237525391
JLCPCB Part #
C3811095
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 390pF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS