BFC237523152
MFR.Part #
BFC237523152
JLCPCB Part #
C3799017
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS