BFC237523151
MFR.Part #
BFC237523151
JLCPCB Part #
C3788435
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 150pF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS