BFC237522392
MFR.Part #
BFC237522392
JLCPCB Part #
C3782266
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.9nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS