BFC237522272
MFR.Part #
BFC237522272
JLCPCB Part #
C3799800
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.7nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS