BFC237521751
MFR.Part #
BFC237521751
JLCPCB Part #
C3801688
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 750pF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS