BFC237521363
MFR.Part #
BFC237521363
JLCPCB Part #
C3784537
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 36nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS