BFC237521161
MFR.Part #
BFC237521161
JLCPCB Part #
C3811335
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 160pF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS