BFC237520223
MFR.Part #
BFC237520223
JLCPCB Part #
C3787396
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS