BFC237520151
MFR.Part #
BFC237520151
JLCPCB Part #
C3803411
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 150pF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS