BFC237518682
MFR.Part #
BFC237518682
JLCPCB Part #
C3807867
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 6.8nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS