BFC237518681
MFR.Part #
BFC237518681
JLCPCB Part #
C3795397
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 680pF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS