BFC237518333
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237518333
JLCPCB Part #
C3791347
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 33nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS