BFC237516682
MFR.Part #
BFC237516682
JLCPCB Part #
C3801720
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 6.8nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS