BFC237516163
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237516163
JLCPCB Part #
C3806314
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 16nF 300V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS