BFC237513332
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237513332
JLCPCB Part #
C3805949
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS