BFC237513302
MFR.Part #
BFC237513302
JLCPCB Part #
C3791860
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 3nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS