BFC237512222
MFR.Part #
BFC237512222
JLCPCB Part #
C3787919
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 300V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS