BFC237511362
MFR.Part #
BFC237511362
JLCPCB Part #
C5953195
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.6nF 300V、630V ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS