BFC237511132
MFR.Part #
BFC237511132
JLCPCB Part #
C3790935
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS