BFC237353154
MFR.Part #
BFC237353154
JLCPCB Part #
C3772204
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 400V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS