BFC237343105
MFR.Part #
BFC237343105
JLCPCB Part #
C3771643
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 250V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS