BFC237323105
MFR.Part #
BFC237323105
JLCPCB Part #
C2974198
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 1uF Polyester ±10% 插件,P=12.7mm Film Capacitors ROHS