BFC237085473
MFR.Part #
BFC237085473
JLCPCB Part #
C3773437
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 47nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=5.08mm Film Capacitors ROHS