BFC233966823
MFR.Part #
BFC233966823
JLCPCB Part #
C3298707
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 82nF X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS