BFC233927473
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233927473
JLCPCB Part #
C3300661
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS