BFC233927152
MFR.Part #
BFC233927152
JLCPCB Part #
C3296140
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 1.5nF 310V X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS