BFC233925473
MFR.Part #
BFC233925473
JLCPCB Part #
C3296266
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS