BFC233924333
MFR.Part #
BFC233924333
JLCPCB Part #
C3295804
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 33nF X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS