BFC233924155
MFR.Part #
BFC233924155
JLCPCB Part #
C3300398
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.5uF 310V X2 ±20% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS