BFC233924103
MFR.Part #
BFC233924103
JLCPCB Part #
C3299001
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS