BFC233923224
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233923224
JLCPCB Part #
C3300676
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS