BFC233922225
MFR.Part #
BFC233922225
JLCPCB Part #
C3297231
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 2.2uF 310V X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS