BFC233918273
MFR.Part #
BFC233918273
JLCPCB Part #
C3300693
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 27nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS