BFC233918183
MFR.Part #
BFC233918183
JLCPCB Part #
C3298493
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 18nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS