BFC233916474
MFR.Part #
BFC233916474
JLCPCB Part #
C3298400
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS