BFC233916394
MFR.Part #
BFC233916394
JLCPCB Part #
C3299114
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 390nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS