BFC233915823
MFR.Part #
BFC233915823
JLCPCB Part #
C3298348
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 82nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS