BFC233915562
MFR.Part #
BFC233915562
JLCPCB Part #
C3297969
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 5.6nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS