BFC233915473
MFR.Part #
BFC233915473
JLCPCB Part #
C7086171
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS