BFC233915332
MFR.Part #
BFC233915332
JLCPCB Part #
C3296356
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 3.3nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS