BFC233915154
MFR.Part #
BFC233915154
JLCPCB Part #
C3299617
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 150nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS